Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych.
Musisz być osobą pełnoletnią, aby móc zobaczyć więcej.

Zadzwoń: 534 133 833

Produkt o zmiennej wadze
Gęś w ostatnich latach została przywrócona polskiej gastronomii. Duża w tym zasługa Slow Foodu – międzynarodowej organizacji zajmującej się ochroną „prawa do smaku”. Gęsi, które zamawiamy dla Państwa, pochodzą z małych gospodarstw Krajny lub Doliny Wisły: karmione w naturalny sposób, pasące się na wolnym wybiegu są smaczniejsze od tych hodowanych i kontraktowanych w wiejskich gospodarstwach. W zależności od pory roku dysponujemy różnymi rasami tych ptaków: landesem, garbatonosą, biłgorajską, kubanką, pomorską czy polską białą. Gęś jest doskonała do pieczenia w całości, ma delikatne zdrowe mięso, a wytopiony z niej tłuszcz nadaje się znakomicie do smażenia czy pieczenia warzyw i innych mięs. Na zamówienie dysponujemy też gotowymi produktami z gęsi: smalcem, okrasą, półgęskami, wędzonymi korpusami, udkami i skrzydełkami. Te ostatnie z kolei są doskonałą bazą do zup. Gęsi sprzedawane przez Black Caviar są rekomendowane w slowfoodowej akcji „Gęsina na św. Marcina”.
Tuszka gęsi
Gęś z wolnego chowu.
140,00 zł/ szt.
Produkt sprzedawany na sztuki o zmiennej wadze. Waga waha się od 4 kg do 6 kg. Zasady kalkulacji ceny zamówienia w oparciu o regulamin sklepu. Cena za 1 kg - 35zł.

Tuszka gęsi

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

140,00 zł
LUB

Krótki opis

Gęś z wolnego chowu.

zdjęcie tuszki gęsi

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • zdjęcie tuszki gęsi

Details

Tuszka gęsi

Informacje dodatkowe

typ_ceny szt.
Opis Gęś w ostatnich latach została przywrócona polskiej gastronomii. Duża w tym zasługa Slow Foodu – międzynarodowej organizacji zajmującej się ochroną „prawa do smaku”. Gęsi, które zamawiamy dla Państwa, pochodzą z małych gospodarstw Krajny lub Doliny Wisły: karmione w naturalny sposób, pasące się na wolnym wybiegu są smaczniejsze od tych hodowanych i kontraktowanych w wiejskich gospodarstwach. W zależności od pory roku dysponujemy różnymi rasami tych ptaków: landesem, garbatonosą, biłgorajską, kubanką, pomorską czy polską białą. Gęś jest doskonała do pieczenia w całości, ma delikatne zdrowe mięso, a wytopiony z niej tłuszcz nadaje się znakomicie do smażenia czy pieczenia warzyw i innych mięs. Na zamówienie dysponujemy też gotowymi produktami z gęsi: smalcem, okrasą, półgęskami, wędzonymi korpusami, udkami i skrzydełkami. Te ostatnie z kolei są doskonałą bazą do zup. Gęsi sprzedawane przez Black Caviar są rekomendowane w slowfoodowej akcji „Gęsina na św. Marcina”.
Opis 2 Nie
Opis 3 Nie
Opis 4 Nie
Opis 5 Nie
Opis 6 Nie
Opis 7 Nie
Opis 8 Nie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.